2017 BURUN ESTETİĞİ FİYATLARI

2017 BURUN ESTETİĞİ FİYATLARI

           2017 burun estetiği fiyatları hakkında net bir rakam söylemek, bir tarife belirlemek mümkün değildir. Çünkü burun estetiği ameliyatının maliyeti kişiye ve operasyonun içeriğine göre değişebildiği gibi, kullanılan malzemeye ve uygulamanın yapıldığı merkeze göre de farklı fiyatlar ortaya çıkabilmektedir.

Burun estetiği, burunda giderilmesi gereken şekil bozukluğuna, operasyonun süresine, kemik üzerinde uygulama yapılıp yapılmayacağına, operasyondan sonraki tedavi ve iyileşme sürecine göre farklı fiyatlara mal olur. Kişinin yaşı ve daha önce burun estetiği olup olmadığı da fiyata etki eden unsurlar arasındadır. Bazen burnun şekli değil de sadece kemikte mevcut bir sorunun giderilmesi gerekir. Kimi vakalarda ise hem kemiğin (kıkırdak dokunun) düzeltilmesi hem de buruna yeni bir şekil verilmesi gerekir. Tüm bunlar 2017 burun estetiği fiyatları konusunda değişik rakamlarla karşılaşmanıza sebep olacaktır.

Burun estetiğine karar vermeden önce birkaç farklı uzmandan görüş almak, sizin için en uygun olanını seçmek gerekir. Çünkü her doktor farklı tekniklerle çalışmakta ve farklı fiyatlar talep etmektedir. Yeni bir teknik size daha pahalıya mal olacaktır. Ancak her yeni yöntem her hastada doğru sonuç verir diye bir kural da yoktur. Bazen daha eski bir yöntem çok daha başarılı sonuçların ortaya çıkmasını sağlar. İşte bu sebeple burun estetiği yaptırmadan önce farklı görüş ve yöntemler hakkında bilgi almalı ve bundan sonra karar vermelisiniz.

2017 burun estetiği fiyatları konusunda görüşeceğiniz birkaç farklı uzmandan  teklif almanız ve tüm kriterleri birlikte değerlendirerek, size en uygun olana karar vermeniz gerekir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi estetik ameliyatlar kişiye özeldir ve tek bir fiyat uygulaması mümkün değildir. Uygulanacak yöntem ve doktorun talep edeceği ücret te fiyat farklılığına yol açan unsurlardandır.

Hakkında Estetik Hakkında

İlginizi Çekebilir

ACIBADEM BURUN ESTETİĞİ

ACIBADEM BURUN ESTETİĞİ

ACIBADEM BURUN ESTETİĞİ               Acıbadem burun estetiği ameliyatları konusunda, uzman doktorları, donanımlı laboratuvar ve ameliyathaneleri, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir