ACIBADEM BURUN ESTETİĞİ

ACIBADEM BURUN ESTETİĞİ

              Acıbadem burun estetiği ameliyatları konusunda, uzman doktorları, donanımlı laboratuvar ve ameliyathaneleri, yenilikçi yöntemleri ve başarılı uygulamaları ile adından sıkça söz ettiren sağlık kurumlarından biridir.

Son yıllarda sayısı hızla artan özel sağlık kurumları arasında estetik ameliyatlar konusunda başarılı işlere imza atanlar arasında yer alan Acıbadem Hastanesi, sadece burun estetiği değil, diğer tüm estetik operasyonlar konusunda da tavsiye ve tercih edilen bir kurumdur. Ülkenin en iyi estetik cerrahları ile çalışmaya özen gösteren hastane, ameliyat öncesi ve sonrası tetkik ve tedavileri ile de benzer hastanelerden farkını ortaya koymaktadır.

Burun estetiği ameliyatları, uzman ve deneyimli bir hekim tarafından, donanımlı bir ameliyathanede gerçekleştirildiği takdirde sorunsuz sonuçlanan operasyonlardır. Burun estetiği ameliyatlarında çok nadir komplikasyonlara rastlanır. Bu da genellikle hastanın bünyesine veya ameliyat sonrası talimatlara uymamasına bağlı olarak ortaya çıkar. Ancak estetik operasyon uygulanan merkezlerin bir kısmında yeterli donanım bulunmadığı ve doktorların yeterince deneyimli olmamaları sebebiyle istenmeyen sonuçların yaşandığı da görülmektedir. Bu sebeple burun estetiği ameliyatlarının, alanında uzman doktorlar tarafından ve tam teşekküllü bir hastanede yapılması gerekir. Burnun yüze estetiğini veren en önemli ve karakteristik organı olmasının yanı sıra, beyin ve göze yakın olması da çok daha titiz bir çalışma gerektirmektedir.

İşte bu anlamda Acıbadem burun estetiği konusunda kendini ispatlamış ve hastaların memnuniyetini ve takdirini kazanmış bir sağlık kurumudur. Eğer burun estetiği yaptırmak istiyor ve hangi hastanede yaptıracağınıza karar veremiyorsanız, Acıbadem burun estetiği uzmanları ile de görüşmenizi tavsiye ederiz. Her biri kendi alanında en iyiler arasında yer alan hekim kadrosu, tüm tetkikleri gerçekleştirdikten sonra size tatmin edici bir açıklama yapacak ve operasyona uygunluğunuz hakkında gerekli tüm detayları sunacaktır.

 

Hakkında Estetik Hakkında

İlginizi Çekebilir

2017 BURUN ESTETİĞİ FİYATLARI

2017 BURUN ESTETİĞİ FİYATLARI

2017 BURUN ESTETİĞİ FİYATLARI            2017 burun estetiği fiyatları hakkında net bir rakam söylemek, bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir