ACIBADEM HASTANESİ BURUN ESTETİĞİ

ACIBADEM HASTANESİ BURUN ESTETİĞİ

           Acıbadem Hastanesi burun estetiği konusunda Türkiye’nin akla gelen ilk hastaneleri arasında yer alır. Köklü ve saygın bir sağlık kurumu olan Acıbadem Grubu, tıbbi alanların tamamında olduğu gibi estetik ameliyatlar konusunda da güvenilir ve kaliteli hizmet vermektedir. Ülkenin en deneyimli hekim kadrosu ile çalışan Acıbadem Hastanesi, her türlü cerrahi müdahale için uygun teknolojik donanımı, gerekli tüm özelliklere sahip ameliyathaneleri, uzman kadrosu, ameliyat öncesi ve sonrası hizmetleri, konforlu ortamı ve özel sigorta şirketleri ile olan anlaşması sebebiyle en çok tercih edilen sağlık kurumlarındandır.

Acıbadem Hastanesi burun estetiği operasyonları yanında her türlü cerrahi ve mikro cerrahi uygulamaları ile de bilinmektedir. Türkiye’de gerçekleştirilen en önemli ameliyatların ilk kez uygulandığı sağlık kurumlarından biri olan Acıbadem Hastanesi, sadece ülkemizden değil, Ortadoğu ve Avrupa’nın pek çok ülkesinden de hasta kabul etmekte ve tercih edilmektedir.

Acıbadem Hastanesi burun estetiği için tercih edilebilecek en iyi sağlık kurumlarından biridir. Hizmet anlayışını ticari mantıktan önde tutan kurum, burun estetiği için başvuran hastaları öncelikle detaylı bir tetkike almaktadır. Hastaya dair tüm verilerin ve özelliklerin titizlikle değerlendirilmesinden sonra operasyon yapılıp yapılmayacağına, hastanın operasyona uygunluğuna karar verilir. Olası komplikasyonlar ve sonuçlar hakkında hasta detaylı şekilde bilgilendirilerek, süreç anlatılır. Operasyondan önce hastanın yatışı gerçekleştirilerek, ameliyata hazırlık süreci gerçekleştirilir. Operasyondan sonra da gerekli ise hastanın birkaç gün hastanede kalması sağlanarak, hasta yakından gözlemlenir.

Hastalarının daima yanında olan Acıbadem Hastanesi’nin burun estetiği ameliyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için hastanenin iletişim numaralarından uzman doktorlara ulaşabilir ve randevu isteyebilirsiniz. Görüşeceğiniz uzman hekim tarafından fiyatlar ve operasyonların detayları hakkında da bilgilendirilerek kararınızı daha sağlıklı şekilde vermeniz sağlanacaktır.

Hakkında Estetik Hakkında

İlginizi Çekebilir

2017 BURUN ESTETİĞİ FİYATLARI

2017 BURUN ESTETİĞİ FİYATLARI

2017 BURUN ESTETİĞİ FİYATLARI            2017 burun estetiği fiyatları hakkında net bir rakam söylemek, bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir