AMELİYATSIZ GÖĞÜS BÜYÜTME

AMELİYATSIZ GÖĞÜS BÜYÜTME

Ameliyatsız göğüs büyütme, küçük göğüslerinden şikayetçi olan ama çeşitli sebeplerle ameliyat olmadan bu soruna çözüm bulmak isteyen hanımların tercihidir. Ameliyatsız göğüs büyütme; cerrahi operasyona gerek kalmayan, yan etki ve komplikasyon ihtimali ameliyatla göğüs büyütmeye göre çok daha az olan bir estetik uygulamadır.

Bu yöntemde göğüs altına özel maddeler eklenen fizyolojik sodyum klorid çözeltisi olarak ta bilinen hidrofilik bir jel uygulanarak göğüslerin büyük görünmesi sağlanır.

Ameliyatsız göğüs büyütme;

  • Göğüslerinin büyüklüğü ve hacminden memnun olmayan,
  • Göğüslerini bir veya iki beden büyütmek isteyen,
  • Göğüslerindeki hafif sarkma ve yumuşamayı gidermek isteyen,

Kadınlarda uygulanabilen bir yöntemdir. Ancak belirgin bir sarkma varsa göğüs dikleştirme ameliyatı gerekeceğinden bu yöntem kullanılmaz.

          Ameliyatsız göğüs büyütme 5 ila 8 sene arasında kalıcılık sağlar. Vücuda yerleştirilen özel karışım zaman içinde vücuttan atılır. Ancak operasyon yan etkisiz ve zararsız olduğundan tekrarlanması mümkündür.

İşlem lokal anestezi altında ortalama 1 saat sürer. Göğüsler lokal olarak uyuşturulur. Göğsün belli bir noktasından çok ince bir iğne ile girilerek tüm solüsyon göğüse enjekte edilir. Uygulama esnasında herhangi bir acı hissedilmez ve sonuç hemen görülebilir. İşlem bittikten hemen sonra hasta normal hayatına döner. Kısa bir süre görülen şişlikler en fazla 1 hafta sonra ortadan kaybolur. Bu süre içerisinde sıkı bir sütyen takılması ve birkaç hafa göğüslere yük oluşturacak aktivitelerden uzak durulması gerekir.

Ameliyatsız göğüs büyütme işleminde meme başları ve süt bezleri etkilenmediğinden emziren annelere de uygulanabilir. Enjeksiyon, hastanın kavuşmak istediği göğüs ölçüsünü sağlayacak kadar uygulanır ve fiyat buna göre belirlenir. Bilinen herhangi bir zararı ve yan etkisi olmayan ameliyatsız göğüs büyütme ile uzunca bir süre dilediğiniz büyüklük ve diklikte göğüslere kavuşmanız mümkün.

Hakkında Estetik Hakkında

İlginizi Çekebilir

DOĞAL GÖĞÜS BÜYÜTME

DOĞAL GÖĞÜS BÜYÜTME

DOĞAL GÖĞÜS BÜYÜTME Doğal göğüs büyütme, estetik operasyon dışındaki yöntemlerle göğüslerin büyütülmesidir. Kadınlar için her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir