BACAK ESTETİĞİ FİYATLARI

BACAK ESTETİĞİ FİYATLARI

Bacak estetiği fiyatları konusunda net bir rakam veya aralık vermek doğru da mümkün de değildir. Tüm estetik operasyonlar gibi bacak estetiği de kişiye özeldir ve herkes için az yada farklı uygulama gerekir. Bacağın yapısı, hastanın yaşı, şikayeti ve operasyondan beklentisi, operasyonun kapsamı ve ne kadar süreceği, hangi yöntemin uygulanacağı, kullanılacak tıbbi malzemenin fiyatı, ameliyat öncesi ve sonrası tedavi ve destek süreci gibi çok çeşitli etkenler birlikte değerlendirilerek bacak estetiği fiyatları belirlenmektedir.

Bacak estetiği ameliyatı çok çeşitli sebeplerle yapılan farklı uygulamalardır. Varis, çarpık bacak, selülit sorunu, lüposuction gibi çok çeşitli bacak estetiği türleri vardır. Bunların her biri farklı bir teknikle ve çok farklı cihaz ve malzemeler kullanılarak yapılır. Bazı operasyonlarda hastanın belli bir süre hastanede kalması gerekir. Operasyonların bir kısmı genel bir kısmı ise lokal anestezi altında yapılır. Bazı ameliyatlar yarım saat bazıları ise 4- 5 saat sürmektedir. Tüm bu faktörler hastaya bacak estetiği için çıkarılacak faturanın değişmesine sebep olacaktır.

Bacak estetiği fiyatları konusunda fikir sahibi olmak ve teklif almak için tek bir merkeze bağlı kalmadan birkaç farklı görüş ve fiyat almanız en doğrusudur. Çünkü aynı operasyon için farklı fiyatların istenmesi mümkündür. Sizin için en uygun fiyatlı ve en fazla ikna eden merkezde ameliyat olmak için bir süre araştırma yapmanız gerekir. Ayrıca operasyonu yapacak hekimin alacağı ameliyat ücretini de ayrıca sormanız, operasyon sonrası tedavi ve kontrollerin fiyata dahil olup olmadığını öğrenmeniz önemlidir. Ameliyat esnasında sürpriz komplikasyonların oluştuğu gerekçesi ile ekstra ücret talebi gibi sürprizlerle karşılaşmamak için tüm operasyon ve fiyat konusunda net bilgi almanız ve mümkünse bir sözleşme yapmanızı öneririz.

 

 

Hakkında Estetik Hakkında

İlginizi Çekebilir

Çarpık Bacak Estetiği

ÇARPIK BACAK ESTETİĞİ

ÇARPIK BACAK ESTETİĞİ         Çarpık bacak estetiği, alt bacağı ile üst bacağı arasında ciddi orantısızlık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir