BOYUN ESTETİĞİ FİYATLARI

BOYUN ESTETİĞİ FİYATLARI

Boyun estetiği fiyatları konusunda tek bir rakam vermek mümkün değildir. Çünkü boyun estetiğinin kapsamı ve deformasyonun durumuna göre fiyatlar değiştiği gibi, uygulanacak yöntem ve operasyonun yapıldığı merkezin fiyat uygulamaları da rakamın belirlenmesinde önemlidir.

Boyun estetiği fiyatları konusunda net bir rakamın verilememesinin bir diğer sebebi ise, boyun estetiği operasyonun çoğu zaman yüz germe ve diğer estetik uygulamalar ile birlikte planlanmasıdır. Yüz ve boynunda genel bir sıkılık kaybı ve kırışıklık görülen hastalar genellikle tek seferde tüm sorunlarından kurtulmak isterler. Bu yüzden yüz ve boyun estetik ameliyatı birlikte yapılır. Kaldı ki bu daha doğru bir uygulamadır. Çünkü tek başına yüze veya sadece boyna estetik ameliyat yapılması halinde beklenen genç görüntü sağlanamaz ve hasta bir süre sonra diğer kısım için estetik ameliyat olma ihtiyacı hisseder.

Boyun estetiğinin yüz estetiği ile planlanması halinde yüz germe için açılan kesiden girilerek boyun bölgesindeki yağlar ve fazla deri alınır, boyun içeriden dikiş atılarak sabitlenir ve gıdı bölgesindeki fazlalıklar temizlenir. Bu hem yüz germenin daha sağlıklı sonuç vermesini sağlayacak hem de tam bir bütünlük oluşturacaktır.

Boyun estetiği yaptırırken dikkat edilmesi gereken husus operasyon için hangi tekniğin uygulanacağı ve kalıcılık süresidir. Bir süre sonra boynun eski haline dönmesine sebep olacak bir uygulama boş yere masraf olacağı gibi ikinci kere ameliyat olmayı gerektirecektir. Normalde başarılı bir boyun estetiği ortalama 10-15 sene özelliğini korur. Yüzle birlikte yapılması halinde kişiyi en az 10 yaş daha genç gösterir.

Boyun estetiği fiyatları hakkında bilgi almak ve size en uygun operasyonu belirlemek için birkaç farklı doktorla görüşmeniz ve bundan sonra karar vermeniz en doğrusu olacaktır.

Hakkında Estetik Hakkında

İlginizi Çekebilir

BOYUN ESTETİĞİ AMELİYATI

BOYUN ESTETİĞİ AMELİYATI

BOYUN ESTETİĞİ AMELİYATI Boyun estetiği ameliyatı, boyun bölgesinde yaşa veya kilo alıp vermeye bağlı olarak …

Bir yorum

  1. Boyun estetigi fiatini ogrenmek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir