BOYUN GERME AMELİYATI FİYATLARI

BOYUN GERME AMELİYATI FİYATLARI

            Boyun germe ameliyatı fiyatları, yapılacak operasyona göre değişir. Boyun germe operasyonları birkaç farklı yöntemle gerçekleştirilmektedir. Bazı yöntemler daha basit uygulama ile ve lokal anestezi altında yapılırken, bir kısmı daha ciddi bir operasyon gerektirir. Bu yüzden boyun germe ameliyatı fiyatları konusunda tetkikler yapılmadan ve uygulanacak yöntem belirlenmeden fiyat vermek doğru değildir.

Boyun germe ameliyatı, yaşa veya genetik faktörlere bağlı olarak ortaya çıkan dekolte bölgesindeki estetik sorunların giderilmesi için gerçekleştirilen cerrahi uygulamadır. Genelde 40’li yaşlardan sonra kadınlarda ortaya çıkan boyun bölgesinde sarkma veya kırışma gibi problemler bir süre sonra rahatsız edici bir hal alır. Yüz bakımı konusunda hassasiyet gösteren kadınların bir kısmı boyun ve dekolte bölgelerini ihmal ederler. Bu yüzden boyun yüzden daha çabuk deforme olur. Diğer yandan boyun bölgesinde yeterince kas bulunmadığı ve yumuşak doku daha fazla olduğu için ilerleyen yaşla birlikte boyunda gevşemeler ve sarkmaların ortaya çıkması normaldir.

Boyun bölgesindeki sarkmanın sporla veya egzersizlerle ortadan kaldırılması zordur.  Ayrıca bu tür aktiviteler kişide farklı sağlık sorunlarına da yol açabilir. Bu yüzden boynundaki sarkma ve kötü görünümden rahatsız olan hanımlar için kesin çözüm boyun germe ameliyatıdır.

Boyun germe ameliyatı genel anestezi altında yapılır. Hastanın boynundaki deformasyona bağlı olarak çeşitli yöntemler uygulanmaktadır. Genellikle kulak arkasındaki saçlı bölgeden açılan kesilerden boyun altındaki ve gıdı bölgesindeki fazla yağların alınması ve iç dikişlerle boyun derisinin sabitlenmesi şeklinde yapılan bu operasyonla uzun yıllar güzel ve genç bir boyuna sahip olmak mümkündür.

Boyun germe ameliyatı fiyatları ise hastanın beklentisi, boyundaki deformasyonun boyutu ve uygulanacak yöntemin içeriğine göre farklı olacaktır. Bu konuda gerekli tetkikler yapıldıktan sonra hangi yöntemin uygulanacağına doktorunuz karar verecek ve fiyat buna göre belirlenecektir.

 

Hakkında Estetik Hakkında

İlginizi Çekebilir

BOYUN AMELİYATI

BOYUN AMELİYATI

BOYUN AMELİYATI Boyun ameliyatı denildiğinde genellikle yaş, kilo verme veya genetik sebeplerle deforme olan, sarkan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir