CERRAHPAŞA PLASTİK CERRAHİ

CERRAHPAŞA PLASTİK CERRAHİ

        Cerrahpaşa plastik cerrahi servisi, her türlü estetik ve plastik cerrahi operasyonunun başarı ile gerçekleştirildiği, ülkemizin saygın ve seçkin hastaneleri arasındadır. İstanbul Üniversitesi’ne bağlı Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nin uygulama hastanesi olan Cerrahpaşa, Plastik Cerrahi uygulamaları ile öncü ve yenilikçi bir hastanedir.

Cerrahpaşa Plastik Cerrahi bölümünde, alanlarında uzman olan doktorlar tarafından gerçekleştirilen operasyonların büyük kısmı, ülkemizde ilk olma özelliği taşımaktadır. Estetik ve plastik cerrahi ile ilgili her türlü uygulamanın yapıldığı hastanenin donanımlı ameliyathaneleri, teknolojik laboratuvarı, ileri düzey görüntüleme teknikleri, uzman ekibi ve asırlık deneyimi; plastik ve estetik cerrahi operasyonları için başvuran hastaların güvenle operasyon yaptırdıkları bir kurum haline gelmesini sağlamıştır.

Türkiye’nin en ünlü plastik cerrahi doktorlarının görev yaptığı birimde plastik cerrahi operasyonu yaptırmak isteyen hastaların, Cerrahpaşa plastik cerrahi bölümünün internet sitesinden, istedikleri doktordan randevu almaları mümkündür. SGK tarafından tamamen ve kısmen karşılanan operasyonların gerçekleştirildiği servise başvuran hastalar, SGK tarafından karşılanmayan kısmı kendileri ödeyerek ameliyat olabilirler.

Alanında kendini ispatlamış bir ekiple hizmet veren, profesör ve doçent derecesine sahip akademisyenlerin de bulunduğu çok sayıda uzman doktorun görev aldığı Cerrahpaşa plastik cerrahi servisinde, yapılan tetkiklerden sonra ilgili ekip tarafından hastanın durumu değerlendirilerek yapılacak operasyona karar verilir. Bölümde ağırlıklı olarak uzuv kaybı, plastik uygulamalar ve yenileme gibi konularda yapılan ameliyatların yanında estetik operasyonlar da gerçekleştirilmektedir.

Cerrahpaşa plastik cerrahi servisinin uygulamaları ve doktorları hakkında bilgi almak, randevu kaydı yaptırmak için web sitesini ziyaret edebilir veya iletişim bilgilerinden hastaneye ulaşabilirsiniz. Ülkemizin en başarılı plastik ve rekonstrüktif operasyonlarının yapıldığı Cerrahpaşa plastik cerrahi bölümü uygulama hastanesi olması sebebiyle de estetik ve plastik operasyonların yapıldığı diğer hastanelerden daha başarılı sonuçlara imza atmaktadır.

Hakkında Estetik Hakkında

İlginizi Çekebilir

BAYAN ESTETİK DOKTORLARI

BAYAN ESTETİK DOKTORLARI

BAYAN ESTETİK DOKTORLARI             Bayan estetik doktorları, özellikle hanımların yaptırmak istediği bazı estetik operasyonlar için …

2 yorum

  1. 1 Ay önce annem Cerrahpaşa Plastik Cerrahi’de ameliyat oldu. Doktorlara özellikle de her gün ilgi ve alakasıyla bizi yalnız bırakmayan Doktor Fatih Çınar’a çok teşekkür ediyorum. Ameliyattan sonra her gün bilgi ve donanımıyla bizi rahatlattı. Tüm Cerrahpaşa ekibine sevgiler

  2. Kaç günde ameliyat oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir