DAMLA SİLİKON FİYATLARI

DAMLA SİLİKON FİYATLARI

Damla silikon fiyatları, kullanılan malzemenin markası ve silikonun büyüklüğüne ve merkezin fiyat politikasına bağlı olarak değişir.

Göğüslerini estetik operasyon ile daha dik ve dolgun hale getirmek isteyen hanımların son yıllardaki gözdesi damla silikonlardır. Kas zarı altı silikon tekniği olarak ta bilinen damla silikon uygulaması, kadınların kas ağrısı yaşarım korkusu ile yaptırmaya çekindikleri meme silikonu uygulamalarına yeni bir yorum getirmiştir. Meme estetiğinin son trendi olan kas zarı altı silikon tekniği, ağrısız bir uygulama olması sebebiyle tüm meme silikonu uygulamalarının tahtını sallamayı başarmıştır.

Damla silikon yönteminde, silikon malzeme göğüs derisinin altı ile kasların arasına yerleştiriliyor. Diğer meme silikonu operasyonlarına göre daha uzun süren ve zor bir uygulama olduğu halde ağrısız bir yöntem olması ve tamamen doğal meme görünümü sağlaması sebebiyle hanımların daha fazla tercih ettiği damla silikon fiyatları ise kullanılacak silikon miktarına bağlıdır.

Daha önceden kullanılan meme silikonlarının yarattığı yapay yuvarlak görüntü, damla silikon yöntemi ile yerini doğal bir meme görünümüne bırakıyor. Bu yüzden dışarıdan fark edilmesi çok zor olduğu gibi doğal görüntüsü ile istenen formu sağlıyor. Üstelik kas altına koymaya gerek olmadığı için meme dokusuna da zarar vermiyor.

Meme büyütme veya dikleştirme operasyonu yaptırmak isteyen hastaların damla silikon ve damla silikon fiyatları hakkında bir araştırma yaptıktan sonra karar vermeleri daha doğru olacaktır. Normal silikona göre biraz daha pahalı olan damla silikon, fiyat dezavantajına rağmen daha sağlıklı olması ve doğal görünüm sağlaması yönlerinden de avantajlı bir uygulamadır.

Damla silikon yaptırmak isteyen hanımlara bir diğer tavsiye de ideal kilolarına kavuştuktan sonra bu uygulamayı yaptırmalarıdır. Böylece göğüslerin ideal vücut ölçüleri ile orantılı olarak büyütülmesi sağlanmış olur.

Hakkında Estetik Hakkında

İlginizi Çekebilir

DOĞAL GÖĞÜS BÜYÜTME

DOĞAL GÖĞÜS BÜYÜTME

DOĞAL GÖĞÜS BÜYÜTME Doğal göğüs büyütme, estetik operasyon dışındaki yöntemlerle göğüslerin büyütülmesidir. Kadınlar için her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir