DOĞAL GÖĞÜS BÜYÜTME

DOĞAL GÖĞÜS BÜYÜTME

Doğal göğüs büyütme, estetik operasyon dışındaki yöntemlerle göğüslerin büyütülmesidir. Kadınlar için her zaman güzel ve dik göğüslere sahip olmak önemli olmuştur. Küçük göğüslü kadınlar da daha çekici görünmek için daha büyük göğüslere sahip olmak isterler. Ancak çoğu kadın ameliyat olmak istemedikleri için veya ekonomik sebeplerle estetik operasyon yaptırmak istemezler. Bu sebeple doğal göğüs büyütme yöntemleri pek çok kadın için daha kolay ve ekonomiktir.

Doğal göğüs büyütme denilince akla hemen bitkisel çözümler gelir. Bu bitkilerin başında maydanoz gelir. Günde birkaç dal taze maydanozun doğrudan tüketilmesi göğüs büyütme etkisi yaratmaktadır. Kara üzüm, yer elması, hurma, rezene, karalahana, süt, sütlü çikolata gibi gıdalar da doğal göğüs büyütme için kullanılan gıda ürünlerdir.

          Doğal göğüs büyütme için uygulanacak masajlardan da sonuç alınabilir. Sabah yataktan kalkmadan ve gece uyumadan düzenli olarak yapılacak göğüs masajları ile de göğüslerin bir yada iki beden büyümesi mümkündür. Ancak göğüs masajı yaparken parmak uçlarının değil avuç içlerinin kullanılmasına dikkat edilmelidir. Yukarıdan aşağıya değil, aşağıdan yukarıya yapılmalı ve göğüsleri sıkıp gevşetme şeklinde olmamalıdır. Göğüs masajı yaparken etkiyi artırmak için bal, çörek otu yağı, zeytin yağı, keten tohumu yağı gibi yağlar kullanılabilir.

Doğal göğüs büyütme yöntemlerinden bir diğeri de gece uyumadan 5-10 dakika kol ve omuz egzersizleri yapmaktır. Çember çizecek şekilde öne ve arkaya hareketlerle yapılan kol ve omuz egzersizleri yan göğüs kaslarını güçlendirecektir. Böylece göğüsler daha dolgun ve dik hale gelir.

Estetik operasyona gerek kalmadan ve ekonomik şekilde göğüs büyütmek isteyen hanımların bu basit birkaç uygulamayı düzenli yapmaları halinde bir süre sonra göğüslerinde bir-iki beden büyüme ve dikleşme görülecektir.

Hakkında Estetik Hakkında

İlginizi Çekebilir

DEVLET HASTANESİNDE SİLİKON FİYATLARI

DEVLET HASTANESİNDE SİLİKON FİYATLARI

DEVLET HASTANESİNDE SİLİKON FİYATLARI Devlet hastanesinde silikon fiyatları konusunda bilgi vermeden önce, devlet hastanesinde bu …

Bir yorum

  1. peki bu doğal göğüs büyütme yöntemi hangi yaşta olursa mı geçerli yoksa belli bir yaşı var mı uygulamak için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir