DUDAK DOLGUSU FİYATLARI 2017

DUDAK DOLGUSU FİYATLARI 2017

Dudak dolgusu fiyatları 2017 yılı itibariyle kullanılan tekniğe ve operasyonun içeriğine göre değişkenlik göstermektedir. Dudak dolgusu hastanın beklentisi ve dudağın genel yapısına göre farklı şekillerde yapılır. Dudak büyütme için dolgu yapılabildiği gibi dudak küçültme için de çeşitli ameliyatlar yapılmaktadır.

Dudak dolgusu yöntemlerinden biri, hastanın vücudunun belli bir bölgesinden alınan transfere uygun yağların, belli bir işlemden geçirildikten sonra hastanın dudağına tekrar enjekte edilmesi şeklindedir. Yağ hastanın kendine ait olacağı için herhangi bir sakıncası veya riski bulunmaz.

Bir diğer yöntem ise botox veya hyalüronik asit kullanılarak hastanın dudağının dolgunlaştırılmasıdır. Hastanın vücudunda yeterli veya kullanılmaya müsait yağ dokusunun bulunmadığı hallerde başvurulan bu yöntem de güvenlidir. Ancak gerek yap enjeksiyonu gerekse botox ve hyalüronik asit uygulamalarının belli bir süre sonra tekrarlanması gerekebilir.

Ayrıca son yıllarda dudak dolgusu için özel olarak hazırlanan silikon protezler de kullanılmaktadır. Bu protezler daha uzun süre kullanım sağlamasının yanında herhangi bir risk te taşımazlar.

Dudak dolgusu için kullanılan yöntemlerin hiçbiri hastada sağlık sorunu veya risk oluşturacak nitelikte değildir. Ancak kişiye bağlı durumlara bağlı çok nadir komplikasyonlar görülebilir. Dudak dolgusu fiyatları 2017 yılında tüm bu detaylar ve ameliyat esnasında veya sonrasında ortaya çıkan komplikasyonlar için yapılan tedavi giderlerine göre hesaplanmaktadır.

Dudak dolgusu fiyatları 2018 yılı için hangi tekniğin uygulandığı, dudağın ne kadar dolgunlaştırılmak istendiği, kullanılan malzeme miktarı ve uygulamayı yapan doktorun talep edeceği rakama göre değişkenlik göstermektedir. Dudak dolgusu yaptırmaya karar verdiyseniz sizin için en uygun ve en ekonomik operasyonu yaptırabileceğiniz merkez hakkında detaylı bir araştırma yapmanız ve doktorla bizzat görüştükten sonra karar vermeniz daha doğru olacaktır.

Hakkında Estetik Hakkında

İlginizi Çekebilir

DUDAK ESTETİĞİ FİYATLARI

DUDAK ESTETİĞİ FİYATLARI

DUDAK ESTETİĞİ FİYATLARI           Dudak estetiği fiyatları, dudak için uygulanacak operasyonun türüne, kullanılacak malzemenin markası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir