DUDAK DOLGUSU FİYATLARI

DUDAK DOLGUSU FİYATLARI

Dudak dolgusu fiyatları, uygulanacak yönteme, dolgu yapılacak malzemenin markasına, kullanılacak malzeme miktarına ve uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne göre değişkenlik gösterir. Bir hastada dolgu sadece üst dudağa tek birim ürünle yapılabilirken, bir başkası için hem alt hem üst dudak dolgusu yapılarak 3 birim ürün kullanılması gerekebilir. Dudak dolgusu fiyatları uygulamayı yapacak doktorun talep edeceği miktara göre de değişir.

Piyasada dudak dolgusu yapılabilecek yüzlerce farklı ürün bulunur. Ne yazık ki bunların büyük kısmı “merdiven altı” tabir edilen kaçak yada sağlığa zararlı malzeme içeren ürünlerdir. Bu ürünlerin uygulandığı hastalarda çok ciddi sağlık sorunları hatta dudak kaybı veya ölümler yaşanmaktadır. Bu yüzden dudak dolgusu yaptıracaksanız fiyatından önce kaliteli ve garantili malzeme kullanılıp kullanılmadığına ve uygulamayı yapacak doktorun tecrübesine dikkat etmeniz gerekir. Daha ucuz diye alacağınız risk çok büyük sorunlar yaşamanıza sebep olabilir.

Dudak dolgusu fiyatları arasında uçurumlar olduğunu da duyuyoruz. Fiyatların neye göre ve kim tarafından belirlendiği ise bilinmiyor. Ancak kaliteli imajı yaratmak için ederinden çok daha pahalıya satılan ürünlere de tereddütsüz güvenmek doğru değildir. O marka dudak dolgusu ürününü daha önce kullanan kişilerden tavsiyeler alabilir, operasyonu yapacak doktorun hastalarından referans isteyebilirsiniz.

Dudak dolgusu fiyatlarına etki eden bir diğer husus ta uygulamanın yapılacağı merkez ve doktordur. Doktorun tıbbi uygulamalar konusunda yetkin olması yeterli değildir. Estetik bakış açısına sahip olması ve sizin için en uygun şekli belirlemesi de çok önemlidir. Operasyondan önce bu konuda etüt yapılması ve hasta ile mutabık kalınması gerekir.

Dudak dolgusu yaptırmaya karar verdiyseniz detaylı ve ciddi bir araştırma yapmanızı, operasyonun avantajları ve riskleri konusunda tüm bilgileri edindikten sonra karar vermenizi tavsiye ederiz.

 

Hakkında Estetik Hakkında

İlginizi Çekebilir

DUDAK ESTETİĞİ FİYATLARI

DUDAK ESTETİĞİ FİYATLARI

DUDAK ESTETİĞİ FİYATLARI           Dudak estetiği fiyatları, dudak için uygulanacak operasyonun türüne, kullanılacak malzemenin markası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir