DUDAK DOLGUSU

DUDAK DOLGUSU

Dudak dolgusu, ince veya orantısız dudakların daha dolgun ve orantılı görünmesi için yaptırılan estetik operasyonlardır. Hanımlar dudak dolgunlaştırma konusunda çeşitli bitkisel veya kozmetik ürünlere de başvururlar. Ancak bunlar geçici çözümler olduğu gibi dudak sadece daha şişkin görünür. İstenilen şeklin bu tür uygulamalar ile sağlanması mümkün değildir.

İnce veya orantısız dudaklar yüz güzelliğinin tam bir bütünlük sağlamasına engeldir. Özellikle ince dudaklı hanımlar çoğu zaman ruj bile sürmek istemezler. Bazen de dudaklarda çeşitli şekil bozuklukları görülür. Tüm bu sorunların giderilmesi ve dolgun ve çekici dudaklara sahip olmak için yapılabilecek en pratik ve kalıcı uygulama dudak dolgusudur.

Dudak dolgusu operasyonları lokal anestezi altında yapılan bir uygulamadır. Ortalama 1 saat süren operasyondan hemen sonra hasta günlük hayatına dönebilir. Bilinen herhangi bir riski yoktur. Bu yüzden hanımların en sık başvurduğu estetik operasyonlardan biri de dudak dolgusudur. Sizin için planlanacak ameliyat dudaklarınıza en uygun şeklin verilmesi amacıyla yapılacaktır. Angelina Jolie gibi dudaklara kavuşmak için bu işlemi yaptırırsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Çünkü her yüze yakışan dudak şekli farklıdır.

Dudak dolgusu kişinin kendi vücudundan alınarak işlemden geçirilen yağ dokusunun enjeksiyonu, hyaluronic asit veya botoxla yapılmaktadır. Ancak bazı hastaların dudak yapıları silikon proteze daha uygundur. Bu tip durumlarda da silikon protezlerle dudak dolgusu yapılması mümkündür. Ancak hangi yöntemle yapılırsa yapılsın, dudak dolgusunun kadınlara daha seksi ve çekici bir hava kattığı ve dudakları ile gurur duydukları da bir gerçek.

Dudak dolgusu yaptırmayı düşünüyorsanız internette yapacağınız bir araştırma ile yöntemler ve dudak dolgusu yapılan merkezler hakkında bilgi sahibi olabilir, mail veya telefon yolu ile doktorlarla irtibata geçebilir ve randevu alabilirsiniz.

 

Hakkında Estetik Hakkında

İlginizi Çekebilir

DUDAK ESTETİĞİ FİYATLARI

DUDAK ESTETİĞİ FİYATLARI

DUDAK ESTETİĞİ FİYATLARI           Dudak estetiği fiyatları, dudak için uygulanacak operasyonun türüne, kullanılacak malzemenin markası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir