DUDAK ESTETİĞİ FİYATLARI

DUDAK ESTETİĞİ FİYATLARI

          Dudak estetiği fiyatları, dudak için uygulanacak operasyonun türüne, kullanılacak malzemenin markası ve miktarına ve uygulamanın yapılacağı merkezin fiyat uygulamasına göre değişiklik gösterir. Bu yüzden dudak estetiği fiyatları şu kadardır yada şu kadarla şu kadar arasında bir rakama mal olur demek doğru değildir.

Dudak estetiği farklı şekillerde ve beklentilerle yapılır. Bazen üst dudakla alt dudak arasında ciddi bir oran farkı vardır. Üst dudak alta göre çok incedir. Bazen de bunun tam tersi görülür. Kimi dudaklar ise tamamen çok incedir ve kadınlar için estetik kaygı yaratırlar. Yaşa bağlı sebeplerle de dudaklarda ortaya çıkan deformasyonlar, sarkmalar, kırışıklıklar görülebilir. Tüm bu sorunların dudak estetiği ile giderilmesi mümkündür.

Dudak estetiği birkaç farklı yöntemle yapılır. Kişini vücudundaki yağlardan alınan bir miktarın dudağa enjeksiyonla verilmesi sonucunda dudak dolgunluğunun ve şeklinin sağlanması mümkündür. Ancak bazı kişilerde transfer için uygun yağ bulunmaz veya yağ enjeksiyonu ile istenen sonuç alınamaz. Bu gibi hallerde dudaklar için özel geliştirilen kürler kullanılabilir. Hyülaronik asit veya botoks ile yapılan dudak enjeksiyonları dudakların dolgunlaşması sağlamaktadır. Bir kısım hastalara ise dudaklar için hazırlanan silikon protezler kullanılır. Bu silikonlar göğüs silikonları ile aynı içerikte maddelerden üretilir.

Hangi yöntem kullanılırsa kullanılsın mucize beklemek, haylinizdeki dudağa sahip olacağınızı sanmak doğru değildir. Bir başkasında görüp beğendiğiniz dudak şekli sizin yüzünüzle uyumlu olmayabilir. Dudağınızın şekli konusunda doktorunuzun yapacağı, yüzünüze uygun örneklemeler arasından birini seçerek uygulama yaptırmanız hayal kırıklığı yaşamanıza ve yapay görünen dudaklara engel olacaktır.

Dudak estetiği fiyatları farklı uygulama teknikleri sebebiyle değişkenlik gösterir.  Ancak genel olarak diğer estetik müdahalelere göre daha ucuz ve kolay bir operasyon olduğunu söylemek mümkündür.

Hakkında Estetik Hakkında

İlginizi Çekebilir

DUDAK DOLGUSU

DUDAK DOLGUSU

DUDAK DOLGUSU Dudak dolgusu, ince veya orantısız dudakların daha dolgun ve orantılı görünmesi için yaptırılan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir