Göğüsleri Büyütmek için Ne Yapmalı?

GÖĞÜSLERİ BÜYÜTMEK İÇİN NE YAPILMALI

          Göğüsleri büyütmek için ne yapılmalı sorusuna cevap vermeden önce, göğüslerin büyüklüğü veya küçüklüğünde genetik faktörlerin en önemli etken olduğunu belirtmekte fayda var. Anne veya yakın kadın akrabalardan alınan genler, göğüslerin büyüklüğü konusunda belirleyici olmaktadır. Genetik faktörler sebebiyle küçük göğüslü olan kadınların göğüsleri büyütmek için ne yapılmalı sorusuna cevap aradıkları bilinir. Ayrıca zayıflama veya doğum gibi sebeplerle göğsü sarkan veya küçülen kadınların da sorunu olan göğüslerini daha dolgun ve dik hale getirmek konusunda çeşitli yöntemler bulunur.

Göğüsleri büyütmek için ne yapılmalı sorusuna verilebilecek cevaplar arasında ilk akla gelenler;

  • Estetik operasyonlar,
  • Fizik ve spor hareketleri,
  • Bitkisel ürünler,
  • Krem veya kozmetik ürünlerin kullanımı olarak sıralanabilir.

Ameliyat yaptırmak istemeyen veya bunun için bütçe ayıramayacak durumdaki küçük göğüslü kadınların büyük kısmı doğal ve bitkisel çözümlere başvurmaktadır. Özellikle şerbetçiotu ve hayıt tohumu ile yapılan çaylar ile sonuç alan kadınlar olmakla birlikte, bu bitkilerin herkeste aynı sonucu yaratmadığını belirtmekte fayda var. Diğer yandan bu tür bitkilerin içeriğindeki çeşitli maddelere alerji riski için de bir süre az miktarda kullanıp, reaksiyon kontrolü yapabilirsiniz.

Üst kol ve çevresindeki kasların geliştirilmesi yolu ile göğüslerini büyüttüğünü söyleyen kadınlara rastlanmaktadır. Ancak bu bitkisel tedaviden bile daha az sonuç elde edilen bir yöntemdir.

Ameliyat olmak istemeyen kadınların göğüslerini büyütmek için başvurdukları ve diğer yöntemlere göre daha etkili olan krem veya kozmetik ürünler ise içeriğindeki maddeler sebebiyle vücuda zarar verebilmekte hatta göğüs kanserine bile sebep olabilmektedir. Bu yüzden etkili göğüs büyütme kremlerini almadan önce içeriği konusunda bir uzmana danışmak ve güvenli ürünleri kullanmak en doğrusu olacaktır.

 

Hakkında Estetik Hakkında

İlginizi Çekebilir

DEVLET HASTANESİNDE SİLİKON FİYATLARI

DEVLET HASTANESİNDE SİLİKON FİYATLARI

DEVLET HASTANESİNDE SİLİKON FİYATLARI Devlet hastanesinde silikon fiyatları konusunda bilgi vermeden önce, devlet hastanesinde bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir