KARIN GERME AMELİYATI FİYATLARI

KARIN GERME AMELİYATI FİYATLARI

Karın germe ameliyatı fiyatları, hastadaki deformasyona, karın bölgesindeki yağlanmaya, planlanan operasyonun süresine, kullanılacak yönteme, operasyonda kullanılacak ilaçların miktarına, operasyonu yapacak merkezin fiyat politikasına bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Karın germe ameliyatı sadece sarkma sebebiyle yapılacaksa operasyon daha kısa sürer ve daha basit bir yöntemle gerçekleştirilir. Hastanın sadece fazla karın dokusu alınarak iç dikişlerle karın gerdirilir. Ancak hem yağlanma hem de sarkma varsa, hastaya ayrıca liposuction veya lazer ile yağ yakma işlemi uygulanır. Daha sonra fazla doku çıkarılır. Karın belli yerlerden iç dikişle kaslara sabitlenir ve deri gerdirilir. Bu şekilde daha kapsamlı yapılan ameliyatlarda talep edilen ücret daha fazla olmaktadır.

Bazı hastalar ise sadece karın bölgesindeki yağların alınmasını isterler. Yaşları genç olan hastalarda deri deformasyonu olmadığı için, yağların alınması ile karın gerilmiş olacaktır.

Bu sebeple hastanın ihtiyacı ve uygulanacak yönteme göre karın germe ameliyatı fiyatları değişkenlik gösterir. Ayrıca bazı estetik merkezler ekonomik seviyesi daha yüksek semtlerde olduğundan iki-üç kat fazla ücret talep ederler. Aslında uygulanacak yöntem ve operasyon içeriği aynı olmakla beraber, sırf bu yüzden birkaç katı ücret alarak aynı işi yapan merkezler ve doktorlar da bulunmaktadır. Bu yüzden karın germe operasyonuna karar verdiyseniz iyi bir araştırma yapmanız gerekir. Yöntem kadar doktorun tecrübesi ve fiyatları da önemlidir. Aynı işlem için daha fazla para ödemek istemiyorsanız, birkaç farklı estetik merkezi veya doktorla görüşmeniz, bilgi ve fiyat almanız en doğrusudur.

Karın germe ameliyatı fiyatları belli bir tarifeye bağlı değildir. Çok çeşitli faktörlere göre değişkenlik gösterir. Bu yüzden size ihtiyacınız olan uygulama ve operasyonun kapsamına göre farklı fiyatlar sunulacaktır. Karar vermek tamamen sizin bütçenize ve tercihinize bağlıdır.

Hakkında Estetik Hakkında

İlginizi Çekebilir

Karın Germe

KARIN GERME

KARIN GERME           Karın germe ihtiyacı genellikle kadınlarda görülür. Erkeklere göre karın bölgesinde daha az …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir