KARIN GERME AMELİYATI OLANLAR

KARIN GERME AMELİYATI OLANLAR

Karın germe ameliyatı olanlar, bunu her yerde söylemek istemezler. Halbuki kişiyi yakından tanıyanlar sıkılaşan ve küçülen karnı hemen fark ederek sorarlar. Çünkü doğru şekilde yapılmış bir karın germe ameliyatı kişiyi en az 2 beden daha ince gösterir.

İnternetteki forumların bazılarında  karın germe ameliyatı olanlar deneyimlerini paylaşır. Operasyondan önceki durumları, hangi doktora yaptıracaklarına nasıl karar verdikleri, operasyon öncesi tetkikler, operasyonun nasıl yapıldığı, sonrasında nelere dikkat edilmesi gerektiği ve sonuçları hakkında “karın germe ameliyatı olanlar” yazarak çok sayıda sonuca ulaşabilirsiniz.

Kilo verme, doğumlar ve yaşa bağlı olarak ortaya çıkan karın sarkması sorunu, kadınların en çok rahatsız oldukları konulardan biridir. Hem beli daha kalın gösteren, hem de ciddi bir göbek görüntüsü yaratan karın sarkması, gelişen tıbbi yöntemler sayesinde estetik operasyonlarla ortadan kaldırılmaktadır.

Karın germe ameliyatı, bikini bölgesindeki küçük bir kesiden girilerek, hastanın karın bölgesindeki yağların liposuction, lazerle yakma veya keserek çıkarılması ile fazla dokunun alınmasından sonra derinin iç dikişlerle sabitlenerek gerdirilmesi işlemidir. Genel anestezi altında yapılan bu ameliyat, hastanın durumuna göre 2 veya 3 saat arasında sürer. Operasyondan sonra sıvı birikmesi ve şişlik görülebilir. Az miktarda ağrı olması da normaldir. Ağrı ve enfeksiyon riskine karşı hasta belli bir süre ilaç ve korse kullanır. Operasyondan birkaç ay sonra tüm dikişler iyileşmiş ve karın son şeklini almış olacaktır. Kilo kontrolünün sağlanması halinde hasta bu yeni ve gergin karnını uzun yıllar kullanmaya devam edebilir.

Karın germe ameliyatı risksiz ve kalıcı bir çözümdür. Sporla giderilemeyen ve estetik olarak çirkin bir görüntü oluşturan sarkık karınlardan kurtulmanın kesin ve sağlıklı çözümü olarak görülen karın germe ameliyatı yaptırmak istiyorsanız bir estetik cerrahla görüşerek bilgi alabilirsiniz.

Hakkında Estetik Hakkında

İlginizi Çekebilir

Karın Germe

KARIN GERME

KARIN GERME           Karın germe ihtiyacı genellikle kadınlarda görülür. Erkeklere göre karın bölgesinde daha az …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir