KARIN GERME AMELİYATI OLDUM

KARIN GERME AMELİYATI OLDUM

İnternet sitelerinde veya hanımlar arasındaki konuşmalarda sıkça duyduğumuz estetik operasyon türlerinden biri de karın germedir. Her ne kadar hanımlar karın germe ameliyatı oldum diye ortalık yerde konuşmak istemeseler de bir şekilde karındaki sıkılaşma ve zayıf görüntü yakınlarının dikkatini çeker. Elbette bunu duyan herkes ameliyatın nasıl yapıldığı, ne kadar sürdüğü, ameliyat sonrası süreç, sonuçtan memnun kalınıp kalınmadığı, operasyonu kimin yaptığı, doktorun yaklaşımı ve ameliyat fiyatı konusunda bilgi almak ister. Zaten çoğu kadın karın germe ameliyatına bu şekilde karar verir.

Doğum yapan, zayıflayan veya orta yaş üstü her hanımın en büyük problemi olan karın sarkması ve yağlanma sorunu için diyet veya spor çoğu zaman yetersiz kalmaktadır. Bu sorundan muzdarip hanımların aklına ilk gelen ise karın germe ameliyatlardır. İnternet yolu ile veya basından takip ettikleri kadarıyla bilgi sahibi oldukları bu operasyon hakkında, bir yakınlarından karın germe ameliyatı oldum diye itiraf duymadıkça da kolay kolay cesaret edemezler.

Karın germe ameliyatı kolay ve etkili sonuçları olan bir operasyondur. İyi bir merkezde ve doğru yöntemle yapılan karın germe ameliyatı ile alınan sonuçların %95’i başarılıdır. Karın bölgelerindeki yağlanma ve sarkma problemine çözüm arayan hanımlar, bu konuda tecrübe sahibi birinden bizzat dinlemek ve sonra karar vermek isterler. Bu yüzden eğer siz de karın germe ameliyatı olduysanız bunu yakınlarınızdan saklamadan karın germe ameliyatı oldum diye gururlanabilirsiniz. Emin olun ki bu sorundan sadece siz değil, kadınların büyük kısmı şikayetçidir. Siz bu konuda cesur davrandıysanız, bu deneyiminizi herkesle paylaşarak onlara yardımcı olabilirsiniz. Bu hem dostlarınızın yanlış karar vermesine engel olacak hem de operasyon hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayacaktır.

Hakkında Estetik Hakkında

İlginizi Çekebilir

Karın Germe

KARIN GERME

KARIN GERME           Karın germe ihtiyacı genellikle kadınlarda görülür. Erkeklere göre karın bölgesinde daha az …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir