KARIN GERME FİYATLARI

KARIN GERME FİYATLARI

         Karın germe fiyatları, hastaya ve operasyona göre değişkenlik gösterir. Karın germe fiyatları konusunda net bir rakam zikretmek ve operasyonu bir tarifeye bağlamak mümkün değildir.

Karın germe ameliyatı, karın bölgesindeki yağlanma, sarkma, çatlak gibi sorunların giderilmesi için yapılır. Kilo vermeye, hamileliğe veya genetik sebeplere bağlı olarak karında görülen estetik sorunlar sporla da giderilemez. Çünkü karın ön bölgesinde bulunan kasların zayıflaması sarkmaya sebep olur. Buna verilen kilolar veya hamilelik gibi sorunlar da eklenince, karın bölgesi kadınlar için psikolojik olarak rahatsız edici bir hal alır.

Karın germe işlemi için cerrahi operasyon dışındaki yöntemler yüzeysel etkileri sebebiyle kalıcı çözüm değildir. Bu yüzden karın bölgesindeki kötü görünümden kurtulmak isteyen ve sporla da düzelmeyecek haldeki vakalarda yapılacak en doru şey estetik operasyondur.

Ameliyat öncesinde hastanın cilt yapısı, sigara ve alkol kullanımı, kronik hastalıklar ve düzenli kullanması gereken ilaçlar varsa bunlar birlikte değerlendirilir. Genel anestezi altında yapılan karın germe operasyonu ortalama 2 saat sürmektedir. Karın bölgesinde belirlenen noktalara yapılan kesilerden liposaction yöntemi ile fazla yağlar çıkarılır. Sezaryen izi gibi ve aynı bölgede bir kesi izi kalır. Operasyonda karın yeniden şekillendirildiği için göbek deliği de yeniden düzenlenir.

Operasyondan sonra hasta bir veya iki gün süreyle hastanede misafir edilir. Hastaya 10 gün nekahat önerilir. Ayrıca 1 ay kadar fiziksel aktiviteden uzak durmalıdır. Açılan kesilerde ödem veya sıvı birikmesi olabilir. Bunun için takılan direnler sıvının tahliye edilmesini sağlar. Ameliyattan sonra hastanın yaklaşık 1 ay korse giymesi ve banyo dışında bu korseyi çıkarmaması gerekir.

Karın germe fiyatları tüm bu uygulamaların tekniği, ameliyat süresinin uzunluğu, ameliyat sonrası hastanın iyileşme süreci gibi faktörlere bağlı olarak belirlenir. Bu sebeple doktorunuzla görüştükten sonra fiyatın netleşeceğini söylemek daha doğru olacaktır.

Hakkında Estetik Hakkında

İlginizi Çekebilir

Karın Germe

KARIN GERME

KARIN GERME           Karın germe ihtiyacı genellikle kadınlarda görülür. Erkeklere göre karın bölgesinde daha az …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir