KAŞ EKİMİ FİYATLARI

KAŞ EKİMİ FİYATLARI

Kaş ekimi fiyatları, uygulamanın kapsamına ve uygulamanın yapılacağı merkezin fiyat uygulamalarına göre değişir. Bazı insanların çeşitli sebeplerle hiç kaşı yoktur. Bu tür hastalarda kişiye yeni bir kaş şekli oluşturularak, bu şekle göre gerekli sayıda kıl kökü ekimi yapılır. Ancak bazen kaşların seyrek olması veya belli bir şekil verilmek istenmesi sebebiyle kaş ekimi yapılmaktadır. Bu sebeple kaş ekimi fiyatları kişiye ve yapılacak operasyona göre farklı olacaktır.

Son yıllarda sayısı hızla artan saç ekim merkezlerinde kaş ekimi de yapılmaktadır. Teknik olarak saç ekimi ile aynı olan kaş ekimi, saç ekiminden çok daha ucuz bir uygulamadır. Kaş ekiminde de, kişinin kendisinden alınan kıl kökleri kullanılmaktadır. Bu sebeple kalıcı ve sağlıklı kaşlar risksiz şekilde elde edilmiş olur. Kaş ekimi için ense bölgesindeki saçlı derinden kıl kökü alınabileceği gibi vücudun başka yerlerinden de kök alınması mümkündür.

          Kaş ekimi fiyatları konusunda belirleyici faktör, ekilecek kıl sayısıdır. Ücretler kıl kökü adedine göre belirlenmektedir. Bazı hastalarda 100-150 kıl transferi ile uygulama yeterli iken, bazı hastalar için daha fazla ekim gerekir. Bu yüzden kaş ekimi fiyatları konusunda net bir rakam vermek mümkün değildir.

Kaş ekiminin bu konuda eğitim almış tıp doktorları tarafından yapılması gereklidir. Estetik uzman adı altında çalışan kişilerin kaş ekimi yapması hem kanunen hem tıbben sakıncalıdır. Bu yüzden uygulamayı yapacak kişinin doktor olduğuna ve bu konuda özel eğitim aldığına emin olmanız önemlidir. Operasyonun yapılacağı merkezin donanımı ve uygulanacak yöntem de kaş ekimi fiyatlarına etki edecektir. Bu sebeple kaş ekimine karar vermediyseniz iyi bir araştırma yapmalı, birden fazla seçenek arasından size en uygun olanı belirlemeniz gerekir.

 

Hakkında Estetik Hakkında

İlginizi Çekebilir

KAŞ EKTİRME

KAŞ EKTİRME

KAŞ EKTİRME Kaş ektirme, seyrek veya dökülerek şekil bozukluğuna uğrayan kaşlardaki boşlukların kendi kılları kullanılarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir