KAŞ KALDIRMA FİYATI

KAŞ KALDIRMA FİYATI

Kaş kaldırma fiyatı konusunda net bir rakam vermek mümkün değildir. Çünkü kaş kaldırma operasyonu diğer estetik uygulamalar ile birlikte yapılabilir. Bu durumda çıkacak fiyat diğer uygulamalarla birlikte değerlendirilerek belirlenir.  Ayrıca kaşların durumu, kullanılacak yöntem ve operasyonun süresi kaş kaldırma fiyatı konusunda belirleyici diğer faktörlerdir.

Kaşlar yüze anlam veren alanlardır. Kişinin imajı, insanlar üzerinde bıraktığı etki, gözlerinin öne çıkması kaşların yapısı ile doğrudan alakalıdır. İnsanlar mimiklerinin büyük kısmını kaşları ile ifade ederler. Bu yüzden şekli bozuk, düşük veya birbirinden farklı iki kaş, iletişim esnasında verilmek istenen etkiyi sağlamayacaktır. Ayrıca gergin ve yukarı kalkık kaşlar göz çevresinde gerginlik sağladığı gibi daha fresh ve genç bir bakış kazandıracaktır. Bu yüzden kaşlarından şikayetçi olanlar kaş kaldırma operasyonu ile bu sorundan kurtulmaktadır.

Kaş kaldırma ile alındaki belirgin kırışıklıklar azaltılmış, kaşlara doğal bir kemer ve kavis verilmiş, kaslar sıkılaşmış ve kısmen göz çevresi de gerilmiş olur.

Kaş kaldırma operasyonları iple kaş kaldırma ve alın bölgesinden cildin gerilerek yukarı doğru kaşların kaldırılması gibi çeşitli yöntemlerle yapılmaktadır. İple kaş kaldırma sadece kaşlara uygulanabilen bir yöntem olmakla birlikte, yüz estetiği operasyonu esnasında veya tek başına alından cildin gerdirilmesi suretiyle yapılan kaş kaldırma alın bölgesindeki ve göz çevresindeki sorunlara da etki eder. Her iki yöntem de uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilir. Bunlar dışında daha farklı tekniklerle yapılan kaş kaldırma operasyonları da vardır.

Kaş kaldırma uygulaması yaptırmaya karar veren hanımların merakı kaş kaldırma fiyatının ne kadar olduğudur. Kaş kaldırma fiyatı uygulanacak yönteme, deformasyonun düzeyine ve uygulama yapılacak merkezin fiyat politikasına göre değişmektedir. Bu yüzden operasyondan önce araştırma yapmanız ve size en uygun yöntem ve fiyatı belirlemeniz gerekir.

Hakkında Estetik Hakkında

İlginizi Çekebilir

KAŞ EKTİRME

KAŞ EKTİRME

KAŞ EKTİRME Kaş ektirme, seyrek veya dökülerek şekil bozukluğuna uğrayan kaşlardaki boşlukların kendi kılları kullanılarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir