KOL İNCELTME KORSESİ

KOL İNCELTME KORSESİ

           Kol inceltme korsesi estetik amaçla kollara şekil vermek ve inceltmek için kullanılan yardımcı estetik giyim ürünleridir. Çok çeşitli modellerde üretilen kol inceltme korsesi düzenli kullanım halinde kollarda incelme ve sıkılaşmaya yardımcı olmaktadır.

Piyasada kol inceltme korsesi adı altında satılan yüzlerce farklı ürün bulunmakla birlikte, hepsinin işe yaradığından ve güvenilir olduğundan söz etmek mümkün değildir. Kötü niyetli kişiler tarafından piyasaya sürülen ve hiçbir özelliği olmayan sıradan ürünler de kol inceltme korsesi olarak satılmaktadır. Bu yüzden eğer kol inceltme korsesi almak istiyorsanız bu konuda detaylı bir araştırma yapmanız ve mümkünse bir estetik uzmanına danışmanızı tavsiye ederiz. İnternetteki forumlardan da bu konuda bilgi edinmeniz, kullananların görüşlerinden yola çıkarak en iyi markayı bulmanız mümkün.

Kol inceltme korsesinin düzenli kullanılması ve istenen sonuç alınana kadar banyo haricinde çıkarılmaması gerekir. Bu yüzden kış mevsiminde kullanılması daha kolaydır.

Kollar için yapılan estetik operasyonlardan sonra da bir süre kol inceltme korsesi kullanılması gerekir. Kol derisi altından alınan fazla yağlar sebebiyle boşalan bölgenin sıkılaşması ve kolun estetik bir görünüme kavuşması için doktorunuz tarafından belli bir süre kol korsesi kullanmanız gerektiği söylenecektir. Operasyondan sonra hem sarkan derinin toparlanması hem de kolların incelmesi için kullanılan bu korseler, düzenli kullanım halinde harika sonuçlar sağlar. Kol inceltme amaçlı korse kullanmak isteyenlerin estetik operasyonlardan sonra kullanılan bu tür kol korselerini almaları daha sağlıklı sonuçlar verecektir.

Kol inceltme korsesi arıyorsanız, öncelikle eczanelerde satılan ürünlere göz atmanızı tavsiye ederiz. Her ne kadar hiçbiri tam bir garanti vermiyor olsa da eczanelerde satılan ürünlerin daha güvenilir olduğu düşünülebilir. Kullandığınız kol korselerini belli periyotlarla temizlemeniz hijyen açısından önemlidir.

Hakkında Estetik Hakkında

İlginizi Çekebilir

KOL GERME AMELİYATI

KOL GERME AMELİYATI

KOL GERME AMELİYATI Kol germe ameliyatı, çeşitli sebeplerle omuz ve dirsek arasındaki kol bölgesinde meydana …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir