Örümcek Ağı Yüz Germe Fiyatları

Örümcek Ağı Yüz Germe Fiyatları

         Örümcek ağı yüz germe fiyatları ile ilgili olarak kesin bir rakamdan bahsetmek mümkün değil. Çünkü maliyet hastanın yüzünün deformasyon durumuna ve uygulamayı yapacak doktorun talep edeceği ücrete göre değişkenlik gösterecektir.

Örümcek ağı yüz germe, kesi açıldıktan sonra iyileşen cildin sertleşmesinin o bölgede gerginliğe sebep olduğunu fark eden bir doktor tarafından geliştirilmiştir. Yüzün saçlı deri ile birleştiği kısımlardan açılan kesilerden cilt altına yerleştirilen ipliklerin, örümcek ağı şeklinde cilt altında gerilmesi yolu ile uygulanır. İplerin kesiştiği bölgelere cilt üstünden de çok küçük kesiler açılarak birleştirme yapılır. Cilt bu bölgelerde sertleşerek gerilir ve istenilen gergin görünüm elde edilmiş olur.

         Örümcek ağı yüz germe fiyatları yapılan tetkiklerden sonra belirlenir. Bu yöntem ileri düzeyde sarkma ve kırışma hallerinde sağlıklı sonuç alınabilen bir uygulamadır. Daha az deformasyonlarda farklı yöntemler uygulanması tavsiye edilir.

Yüzde iplerin yerleştirilmesi için açılan kesiler bir süre sonra iyileşerek herhangi bir iz bırakmaz. Yöntemin bilinen herhangi bir sakıncası olmamakla birlikte genel anestezi altında yapıldığından, anestezi alması problem olan kişilerde uygulanmaz. Operasyondan sonra doktor tarafından belirtilen uygulamaların yapılması ve bir süre yüzün darbelerden, güneşten ve sert zeminlerden korunması gerekir. Yüze sürülecek kremler ve diğer ilaçlar doktor tarafından verilir. Operasyondan sonraki birkaç ay yüz yıkanırken ve banyoda dikkatli davranılmalı ve sıcak su uygulamasından kaçınılmalıdır.

Örümcek ağı yüz germe fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bir uzmanla görüşmek en doğrusudur. Çünkü operasyonun süresi, hastanın buna uygun olup olmadığı, operasyondan sonraki iyileşme süreci ve kullanılacak ilaçlar konusundaki değerlendirmeler ve bunların maliyeti hakkında en sağlıklı ve kesin bilgi, ameliyatı yapacak doktor tarafından bildirilecektir.

Örümcek ağı ve diğer yüz germe yöntemleri hakkında bilgi almak için http://sehrinrehberi.net/yuz-estetigi sayfasını inceleyebilirsiniz.

Hakkında Estetik Hakkında

İlginizi Çekebilir

YÜZ GERDİRME FİYATLARI

YÜZ GERDİRME FİYATLARI

YÜZ GERDİRME FİYATLARI            Yüz gerdirme fiyatları, uygulamanın tek başına mı diğer estetik müdahaleler ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir