Saç Ekimi İstanbul

Saç Ekimi İstanbul

Saç Ekimi İstanbul
Saç Ekimi İstanbul

Bilindiği üzere ülkemizde en çok göç alan ve kalabalık olan ilimiz İstanbul’dur. Gerek yerleşim alanlarının fazla olması gerekse eşsiz bir güzelliğe sahip olmasından yana sadece Türkiye’de yaşayanların değil bir çok yabancınında gözdesi haline gelmiştir. Haliyle Saç ekimi İstanbul da yaptırmak isteyen yerli yabancı bir çok kişi hem kısa bir tatil yapmış oluyor hem de bir çok firma arasında seçim yaparak en uygun fiyat ve en kaliteli hizmeti bir arada bulabiliyor. Özellikle arap ülkelerinin İstanbul’a düşkünlüğü sebebi ile bir çok arap vatandaşı saç ekimi İstanbul da tercih ediyor.

Kadın, erkek, genç, yaşlı farketmeksizin kellik ve saç dökülmesi sorunu ile karşılaşılabiliyor. Bunun sebebi stres, hormonal bozukluklar, kilo alımı , hamilelik ve sonrasında yaşanılan değişiklikler vb bir çok etken olabiliyor. İstanbul saç ekimi konusunda aynı zamanda alanında bir çok uzman doktora ulaşabileceğiniz bir yer olmaktadır. Nüfus nedeni ile ve stresli bir yaşam sebebi ile hasta çoğunluğuda en çok bu şehirde bulunmaktadır.

Bir çok kişi televizyonlarda veya kulaktan dolma bilgilerle ürünler almakta ve işin sonucunda her hayal kırıklığına uğramaktadır. Saç ekiminde tek ve en güvenilir yöntem operasyon ile saç ekimidir. Saç ekimi İstanbulda bir çok yerde yapılmaktadır. Saç ekimi öncesinde iyi bir araştırma ile alanında uzman doktorlar ve firmalar bulunabilmektedir. Saç ekimi merkezleri teknolojik cihazlar ile donatılmış uzman doktorlar tarafından müdahale yapılan güvenilir yerlerdir. Bu yerlerde saç ekimi operasyonunuzu rahatlıkla yaptırabilir, lokal anestesi ile minumum acı hissederek saç ektirme işleminizi halledebilirsiniz.

Saç ekimi ciddi bir cerrahi müdaheledir yani bir operasyondur. Saç ekimi yapılacak bölgeye mevcut saçınızın en sağlıklı ve gür alanından yapılan saç kökü transferi ile gerçekleşir. Saçın alındığı bölge genellikle, uzmanların donör dominant  (Baskın Verici) olarak adlandırdıkları başın yan ve arka kısımlarıdır. Bu bölgedeki saçlar diğer bölgelere göre çok daha sağlıklı olup kişi ölünceye dek sürekli çıkmaktadır.  Genetik olarakta bu bölgedeki saçların dökülmesi çok ender olarak görülmektedir.

Saç ekimi alanında profesyonel olmuş uzman doktorlar tarafından yapılır. Saç ekiminin bu kişiler tarafından yapılması uzun soluklu kesin çözüm bekliyorsanız çok önemlidir. Donor dominansı  ile tekrar aynı bölgede saç dökülme problemi yaşanmamaktadır.

Günümüzde tıp alanında ve bunun yanı sıra teknoloji alanından gelişmeler sayesinde geçmişe göre saç ekimi çok daha sağlıklı ve acısız operasyonlar ile yapılmaktadır. Saçın durumuna göre bir çok yöntem geliştirilmiştir. Saçın ekildiği yer kadar temin edildiği yerde önemlidir. Bu yöntemlerden bazıları şunlardır; Fue saç ekimi, Fut saç ekimi, tepeye saç ekimi, protez altına saç ekimi, öne sıkılaştırma ekimi, 3 seans fut üstüne fue, fue düzeltme ekimi, seyrek saç ekimi, şakaklara fue saç ekimi, yanık izine saç ekimi, vücut kılından saç ekimi, sakaldan saç ekimi, sentetik saç ekimi.

 

Hakkında Estetik Hakkında

İlginizi Çekebilir

SAÇ EKTİRME SONRASI

SAÇ EKTİRME SONRASI

SAÇ EKTİRME SONRASI Saç ektirme sonrası uygulanması gereken işlemler en az saç ekimi kadar önem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir