Saç Ekimi Ne Kadar?

Saç Ekimi Ne Kadar?

          Saç ekimi ne kadar diye merak ediyorsanız, öncelikle bu yazımızda yer alan hususlara dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

          Saç ekimi konusunda net bir fiyat vermek mümkün değildir. Çünkü saç ekimi operasyonunun maliyeti farklı değişkenlere göre farklı rakamlara ulaşır. Transfer yapılacak kök sayısı, operasyonun süresi, kullanılan malzemenin özelliği, ekim yapılan merkezin fiyat uygulaması gibi çok çeşitli etkenler fiyatı değişken hale getirir. Ayrıca uygulanacak teknik te fiyat farkına sebep olmaktadır.

Ancak saç ekimi ne kadar sorusuna cevap aramak yerine kesin sonuç alabileceğiniz, güvenilir bir merkez bulmanız çok daha önemlidir. Başarısız bir operasyona daha az para ödemek yerine, kalıcı çözüm sağlayacak bir uygulamaya biraz daha fazla ödemek avantajlıdır. Çünkü saçları çok azalmış biri için bazen saç ekimi sadece bir sefer yapılabilecektir. Transfer edilecek kök sayısı az olan birinin birkaç kere operasyon yaptırma şansı olmayabilir. Bu yüzden saç ekimi fiyatından önce yöntemin güvenilirliği ve garantisi konusunun araştırılması, sonu alınan merkezlerde uygulama yaptırılması çok önemlidir.

Saç ekimi ne kadar diye bir araştırma yapıyorsanız, saç ekim merkezlerinin internet sitelerindeki iletişim araçları ile kendilerine ulaşıp, uzman estetisyenden bir randevu alabilirsiniz. Çünkü saç ekimi fiyatı konusunda muayene olmadan size bir fiyat verilmesi sağlıklı değildir. Sabit fiyat uygulaması yapılan merkezlerin güvenilirliğine temkinli yaklaşmak gerekir. Kampanya adı altında saç ekimi yapan merkezler, belli bir sayıda transfer yapmakta ve açık kalan kısımlar için ikinci bir operasyon gerekebilmektedir. Her hastaya uygulanacak yöntem, transfer edilecek kök sayısı ve operasyon sonrasındaki takip süreci birbirinden farklıdır. Saç ekim uzmanı tarafından yapılacak tetkikler sonucunda tüm bu detaylar belirlenecek ve saç ekiminin maliyeti konusunda size net bir fiyat verilecektir.

Hakkında Estetik Hakkında

İlginizi Çekebilir

SAÇ EKTİRME SONRASI

SAÇ EKTİRME SONRASI

SAÇ EKTİRME SONRASI Saç ektirme sonrası uygulanması gereken işlemler en az saç ekimi kadar önem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir