YÜZ ESTETİĞİ FİYATLARI

YÜZ ESTETİĞİ FİYATLARI

           Yüz estetiği fiyatları konusunda baştan bir rakam zikretmek mümkün değildir. Çünkü yüz estetiği denildiğinde bunun içinde birden fazla alanda yapılacak uygulamalar girer. Genel olarak yüzün çeşitli yerlerinde görülen kırışıklık ve sarkmaların giderilmesi için yapılan yüz estetiği; göz çevresi, alın bölgesi, şakaklar, elmacık kemikleri, burun çevresi ve çene ovalinin düzeltilmesi gibi farklı uygulamalardan oluşur. Bu sebeple yüz estetiği fiyatları hastanın beklentisi, yüzün ihtiyacı olan estetik uygulamanın içeriği, kullanılacak malzeme, operasyonun süresi, operasyonun yapılacağı merkezin fiyat politikası gibi çok farklı kritere göre belirlenir. Bir estetik cerrah tarafından muayene edilmeden, yüzünüzün ihtiyacı olan uygulamalar belirlenmeden ve hangi yöntemin kullanılacağına karar verilmeden yüz estetiği fiyatları hakkında bir şey söylemek doğru olmayacaktır.

Genellikle 30’lu yaşlardan sonra ortaya çıkan kırışıklık ve sarkma sorunları her geçen yıl biraz daha belirginleşir. Yaş, genetik faktörler ve güneşin zararlı etkileri gibi çok farklı sebeplere bağlı olarak ortaya çıkan cilt sorunları önlem alınmadığı takdirde psikolojik olarak rahatsızlık vermeye başlar. Cilt sorunlarını kozmetik ürünlerle gidermek mümkün değildir. Kozmetikler sadece yaşlanma sürecini yavaşlatır.

Yüz estetiği konusunda onlarca farklı yöntem uygulanmaktadır. Sürekli değişen ve yenilenen estetik teknolojisi her geçen gün yeni bir yöntemle karşımıza çıkar. Ancak her yeni yöntemin her kadında aynı sonucu sağlaması mümkün değildir. Bu yüzden cildin ihtiyacı olan müdahalenin ne olduğuna karar verildikten sonra en kalıcı ve en az iz bırakan yöntemin seçilmesi gerekir. Bu da doğal olarak fiyatın değişmesine sebep olacaktır.

Yüz estetiği yaptırmak istiyorsanız, beklentinizin tam olarak ne olduğunu belirledikten sonra birkaç farklı doktora danışmanız ve kendiniz ve bütçeniz için en uygun yöntemi bundan sonra belirlemeniz gerekir.

Hakkında Estetik Hakkında

İlginizi Çekebilir

YÜZ GERME AMELİYATI

YÜZ GERME AMELİYATI

YÜZ GERME AMELİYATI Yüz germe ameliyatı, sarkma veya kırışma ile formunu kaybetmiş, estetik olarak kişiyi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir