YÜZ GERDİRME FİYATLARI

YÜZ GERDİRME FİYATLARI

           Yüz gerdirme fiyatları, uygulamanın tek başına mı diğer estetik müdahaleler ile birlikte mi yapılacağına göre değişir. Çünkü yüz gerdirme operasyonları genellikle göz ve dudak çevresi kırışıklıkları, boyun estetiği, kaş gerdirme gibi uygulamaların birlikte yapıldığı komplike bir operasyon türüdür.

           Yüz gerdirme fiyatları konusunda net bir bilgiye sahip olmak için doktorunuzla görüşmeniz gerekir. Her doktor veya estetik merkezi farklı fiyatlar talep edebilir. Bu yüzden birkaç merkez belirlemeniz ve çeşitli kriterler açısından değerlendirdikten sonra karar vermeniz en doğrusu olacaktır.

Yüz gerdirmeye karar verdiyseniz, ihtiyacınız olan diğer estetik uygulamaları da aynı operasyonda yaptırmak size zamandan ve paradan tasarruf sağlayacaktır. Aynı zamanda tek seferde tüm sorunlarınızdan kurtulmuş olacağınız için birkaç kere anestezi almak zorunda kalmazsınız. Kaldı ki yüz için tek başına yapılacak bir uygulama tam olarak beklenen sonucu vermez. Boynun, göz çevresinin ve alnın da aynı şekilde gerdirilmesi gerekir. Ancak bu şekilde tam bir gençleşme sağlanabilir. Bu yüzden yüz gerdirme fiyatları bir paket program gibi düşünülmeli ve fiyat teklifleri buna göre alınmalıdır.

Ancak yüzünüzün diğer kısımlarının estetik operasyona ihtiyacı yoksa veya zaten yapılmışsa, sadece yüz gerdirme operasyonu yaptırmanız yeterlidir. Bu durumda da uygulanacak teknik ve yüzünüzdeki estetik sorunun kapsamı fiyat belirlemede ana faktör olacaktır. Buna ilaveten operasyonun süresi, doktorun veya hastanenin talep edeceği ücret farklılık gösterebilir. Bu sebeple yüz gerdirme fiyatları konusunda tek bir rakamdan bahsetmek mümkün değildir.

Yüz gerdirme estetiği yaptırmaya karar verdikten sonra hem uygulamanın içeriği hem de fiyatları karşılaştırabilmek için birkaç farklı doktor ve hastane ile görüştükten sonra karar vermek daha doğrudur. Ayrıca internette yapacağınız araştırmalar da karar vermenizi kolaylaştıracaktır.

Hakkında Estetik Hakkında

İlginizi Çekebilir

YÜZ GERME AMELİYATI

YÜZ GERME AMELİYATI

YÜZ GERME AMELİYATI Yüz germe ameliyatı, sarkma veya kırışma ile formunu kaybetmiş, estetik olarak kişiyi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir